Dwór Wysockich

Witamy serdecznie wszystkich, którzy zechcieli odwiedzić stronę „Dwór Wysockich" - Kaszuby!

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą zagrodę, położoną w przepięknej miejscowości na Wzgórzach Szymbarskich, u podnóża Szczytu Wieżyca - 329 m n.p.m. - najwyższego wzniesienia na Nizinie Środkowoeuropejskiej, gdzie słychać spokojne bicie serca regionu nazywanego przez turystów "Szwajcaria Kaszubska". O wyjątkowości tego miejsca świadczy również bardzo bliskie sąsiedztwo lasów, a zwłaszcza jezior takich jak m.in. - Ostrzyckie i Potulskie, które wraz z pozostałymi dziesięcioma jeziorami tworzą „Kółko Raduńskie"- jeden z najsłynniejszych szlaków wodnych w Polsce.

Nasza bajkowa kraina urzeka wszystkich cudownymi krajobrazami, bliskością dziewiczej natury, otaczającej nas ze wszystkich stron, a także niepowtarzalnym kaszubskim folklorem, kulturą, językiem, tradycjami, zabytkami i licznymi atrakcjami powodując, że do Wieżycy - na Kaszuby przybywają rzesze turystów.

To wymarzone miejsce dla spragnionych wypoczynku w ciszy, wśród pięknej przyrody oraz dla tych, którzy wolny czas uwielbiają spędzać aktywnie. Na wszystkich czekają śliczne krajobrazy, czyste wody naszych jezior i rzek, doskonałe dla miłośników kajaków i żaglówek, malownicze trasy na wycieczki rowerowe, konne i Nordic Walking oraz lasy z grzybami, a zimą niezapomniane kuligi i ośnieżone góry - idealne na narty, sanki, czy snowboard.

Nasze gospodarstwo otaczają te strategiczne turystycznie miejsca: jeziora, lasy, wieża widokowa, wyciągi narciarskie...
Dlatego jeśli ktoś z Państwa nadal ma dylemat, czy wybrać się w Góry, na Mazury, a może do Białowieży, zapraszamy do nas - na Kaszuby, do bajkowej krainy, gdzie skumulowały się te trzy środowiska. Będąc zatem w jednym miejscu, poczujecie się Państwo, jak w co najmniej trzech najpiękniejszych zakątkach jednocześnie. Na tym właśnie polega czar Szwajcarii Kaszubskiej.

Serdecznie zapraszamy!

 


Strona Główna      |      Oferta     |      O nas     |      Galeria     |      Atrakcje     |      Kontakt